Nowoczesny, klimatyzowany klub przeznaczony w szczególności dla Pań.

 


Wyposażenie:
*Sala z lustrami
*Siłownia z profesjonalnym sprzętem
*Saunarium /2 kabiny infra red, 2 i 4 os./
*Solarium 24h, /ergoline/lampy mega brązujące/
*Kawiarenka *Kącik dla dzieci.


Zajęcia:

SHAPE PILATES Pierwsza część to kompozycja ćwiczeń oparta na krokach z różnych form tanecznych , druga część bazuje na metodzie Josepha Pilatesa wzmacniamy mięśnie głębokie likwidujemy wystający brzuch i ból pleców. Obejmuje zestawy ćwiczeń zapobiegające bólom pleców, wzmacniamy mięśnie odpowiadające za prawidłową postawę i chroniące kręgosłup, likwidujemy przykurcze.
BRZUCH, UDA, POŚLADKI - Zajęcia ukierunkowane na modelowanie i wzmacnianie dolnych partii ciała (Brzuch, Pośladki, Uda). Wzmocnienie tych partii mięśniowych jest warunkiem lepszej stabilizacji kręgosłupa, poprawia sylwetkę. Zajęcia dla wszystkich.
LATINO (Brzuch, uda, pośladki) - Układ choreograficzny w gorących rytmach latino z wykorzystaniem podstawowych kroków salsy, rumby, mambo i merange. Znakomicie rzeźbi brzuch, talię, pośladki i uda.
STEP - Stepowanie na stopniu to doskonały trening kondycyjny dla każdego, który nie przeciąża żadnej partii mięśni, a wzmacnia je i rozwija koordynację ruchową. Dzięki niemu spalasz mnóstwo kalorii. Koszt energetyczny wydatkowany podczas zajęć ze stepu jest w przybliżeniu taki, jak przy bieganiu z szybkością około 11 km/h. Świetna zabawa.
BOSU - Trening kondycyjny z wykorzystaniem platformy bosu - poprawia równowagę, wyszczupla nogi, mocno angażuje mięśnie brzucha, świetnie przygotowuje do sportów zimowych.
FIT MIX - Zróżnicowany trening kondycyjno-wzmacniający z wykorzystaniem przyrządów fitnesowych. Trening obejmuje duże grupy mięśniowe (klatka piersiowa, plecy, brzuch, uda).
TBC Total Body Conditioning - to zajęcia wzmacniające z elementami treningu kardio (o charakterze aerobowym), które mają na celu kształtowanie sylwetki przez pozbywanie się tłuszczyku i pracę nad poszczególnymi mięśniami, bez żadnej taryfy ulgowej. Na lekcji wykorzystywany jest wszelkiego rodzaju sprzęt wzmagający pracę mięśni. Dzięki temu przyspieszasz moment uzyskania zdrowego, wysportowanego ciała.
SALSA SOLO - Nie musisz jechać w tropiki, by doświadczyć tej niezwykłej muzyki i związanego z nią żywiołowego, pełnego ekspresji i emocji tańca.


W ofercie także
:
- rollo fit (masaż)
- sauna
- platforma wibracyjna


Kontakt
:
Klub Atlantis-fitness, Anetta Kotlarska
Rawicz, ul. Wały Powst. Wlkp. 1b
Tel.:065 546 7365
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Czynne od PN do PT 16:00 - 22:00
SO 16:00 - 20:00
Niedziele i święta - nieczynne

www: Atlantis-fitness

zobacz także:
Anetta Kotlarska - wywiad

 

Komentarze   

 
+1 #1 Magda 2011-04-02 09:47
Uczęszczam do klubu, wyśmienita atmosfera, relaks 1 klasa! Zachęcam wszystkie kobiety! ;-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież